Ogłoszenia

Lokalny serwis z ogłoszeniami

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w istocie niesłychanie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących speców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Szpital realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.
Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię