Ogłoszenia

Lokalny serwis z ogłoszeniami

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń piorących. Trudnimy się wypożyczaniem urządzeń do prania mechanicznego. W wypożyczalni posiadamy odkurzacze ekstrakcyjne producenta Karcher. Wszystkie sprzęty są co jakiś czas naprawiane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z sprzętem otrzymujesz 2 ssawki: do prania foteli a także do czyszczenia płaskich powierzchni.

Istnieje szansa wypożyczenia na 1 dzień lub na sobotę i niedzielę. Sprzęt można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w biurze przedsiębiorstwa. Na obszarze stolicy i podwarszawskich miejscowości np. w Józefowie czy Nieporęcie dowozimy i zabieramy Karchera bezpośrednio do Konsumenta.

Należy czyścić kanapy przynajmniej raz na 12 m-cy. Dzięki regularnemu praniu można zatrzymać na dłużej dobry wygląd dywanu. W środku tapicerki rozmnaża się wielka liczba bakterii. Oprócz tego zaświniona powierzchnia nie prezentuje się zbyt dobrze.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa ze stolicy z reguły zalecają czyszczenie kanap metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu tapicerki roztworem wody i proszku. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy realne jest pozbycie się wszelakich plam z wykładziny? Jak najbardziej. Starannie dobrana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym sprzętem oraz wysokojakościowymi płynami do prania umożliwia wyeliminować najbardziej ciężkie plamy, jakie psuły „look” kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię