[Firma] Schody drewniane do wnętrza od producenta

  • By Drewdom
  • Kategoria Budowlanka
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy różnorakie schody drewniane na wymiar. Jeśli szukasz eleganckie, starannie wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Firma Drewdom wykonuje schody drewniane już od prawie 40 lat – zlokalizowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z potężnym doświadczeniem i praktyką. Na temat schodów wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie ma przełożenie na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu oraz doskonały kontakt z klientem.
Fima Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Obszar działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak popularne? Drewno jest ekologicznym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i doskonale komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest trwałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny albo mailowy, jak również wejście na stronę internetową, gdzie jest zaprezentowana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do wnętrza od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię